Keresés

Részletes keresés

ESI Creative Commons License 2004-04-22 12:25:50 194
sluszpoénként a statikusunk 1 hetet adott hogy megmondjam, milyen redőnytok lesz. káosz van az agyamban ...
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2004-04-21 20:50:58 192
Én is kint voltam ma a Construmán.

12-re értem ki, és este 6-ig nem végeztem a nyilászárókkal illetve tartozékokkal (árnyékolók, redönytokok, stb.).

És hol van még a többi....

Attila

Előzmény:
ESI Creative Commons License 2004-04-20 21:53:15 190
Sziasztok!

Jártam ma a konstrumán. 4 óra alatt a nyílászárókat sem tudtam teljesen átnézni, annyiféle van. Gondolokodom még 1 nap szabi beütemezésén, de kétlem, hoyg az elég lenne mindenre :( (házat építenék, nem nyílászárócentrumot!)

És amiért írom: ki korán kel és tudja mit akar pontosan, az többet lát a kiállításból! :)


Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!