|
|
|
|
 |
ESI
2004-04-22 12:25:50
|
194
|
| sluszpoénként a statikusunk 1 hetet adott hogy megmondjam, milyen redőnytok lesz. káosz van az agyamban ... |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2004-04-21 20:50:58
|
192
|
Én is kint voltam ma a Construmán.
12-re értem ki, és este 6-ig nem végeztem a nyilászárókkal illetve tartozékokkal (árnyékolók, redönytokok, stb.).
És hol van még a többi....
Attila |
|
Előzmény:
 |
ESI
2004-04-20 21:53:15
|
190
|
Sziasztok!
Jártam ma a konstrumán. 4 óra alatt a nyílászárókat sem tudtam teljesen átnézni, annyiféle van. Gondolokodom még 1 nap szabi beütemezésén, de kétlem, hoyg az elég lenne mindenre :( (házat építenék, nem nyílászárócentrumot!)
És amiért írom: ki korán kel és tudja mit akar pontosan, az többet lát a kiállításból! :)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|