Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Under Creative Commons License 2004-04-20 19:12:52 114
Hali

Vakupapucs termeszetesen van. Ennyire nem vagyok kezdo, hanem inkabb az erdekelne, hogy mennyire jo ez a vaku, es mennyit er? Azert koszi a valaszt :)

Bye

Előzmény:
MakróFotós Creative Commons License 2004-04-20 13:14:22 113
Under - erről a típusról még nem hallottam. Nekem Soligor MZ30AT típusom van. Ez egy manuális zoommal rendelkező billenthető fejű automata vaku. Olympus 2100-on használom külső vakucsatlakozóval. A C-750-esnek van vakupapucsa ?
Ha ez is automata vaku akkor úgy tudod használni, hogy manuális üzemmódban a gépen beállítod azt a rekeszt amin a vakud működik. Pl. F5.6 vagy 2.8-, meg egy vaku szinkron alatti záridő t pl. 1/90 a többit elintézi a vaku szenzora.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!