Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2004-04-20 09:08:12 217
;)
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2004-04-20 09:00:18 216
Szerintem meg ne vitatkozzunk. Nem muszáj...A tisztázást meg ajánlgasd magadnak, megkérhetlek? Ha nem, akkor is...
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2004-04-20 08:55:00 215
ebben is értelek, és szerintem te is értesz, csak a mértékek különböznek, távol vagyunk a tengelyen :)
Sztem túlaggódod. Ha egy náthával elrohansz a dokihoz, hogy azonnal küldjön laborba, mert lehet, hogy kanyaród van, akkor én mondjuk a pszichiátriára küldenélek :)) bocs.
A nemtúl súlyos depi egyébként sem "diagnózis", sokak szerint nem is önállóan létező betegség, hanem Állapot. Tehát olyan, mint a nátha: egyél C-t, tea, orrcsepp, hegyi séta, stb, évezredes trükkök. Lehet róla beszélni, hogy kinek, mi használ. Nem vagyunk tudományos kör, nem fejtettük meg az okát, mégha keressük is, nem múlik semmi, de semmi azon, ami itt folyik.
És még vmi, noha sokan nem rajongunk a hazai betegellátási helyzet iránt; amennyire vissza tudok emlékezni, olyan, hogy valaki NE menjen el orvoshoz - itt még nem hangzott el senkitől!! na.
(javaslom ujfent a szándékaidat tisztázd magadnak és ugy vitatkozzunk ha muszáj)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!