|
|
|
|
 |
Bandibacsi
2004-04-20 10:57:53
|
205
|
Hejhó,
90%-os limit van, 95%-osról nem tudok, de nézd meg a szerződésetekben, lehet, hogy az mást ír.
Hopp, illetve egy dolog lehet. A mi szerződésünkben volt egy kitétel, miszerint ha a hibák, pótolnivalók értéke 5%-nál kevesebb, akkor nem tagadhatjuk meg az átvételt. Szerencsére az ügyvédünk résen volt, és kiszedette ezt a pontot a szerződésből. Nem erről lehet szó nálatok?
Ciaoka,
Bandesz |
|
A hozzászólás:
 |
ancsacsa
2004-04-19 14:02:29
|
204
|
Sziasztok, én most jelentkezem eloször itt a fórumon, yaszs (Zsolt) felesége vagyok, a B épületbol. Egy kérdésem lenne a 90%-os vételár banki átutalásával kapcsolatban, már, akinél van ilyen. A dolog elvileg úgy muködne, hogy a Harcon megmondja, hogy mikor 90% a készültség, mi szemlét kérünk a banktól, aki megnézi, elfogadja, ideális esetben, aztán utalja a pénzt. Volt már valakinél ilyesmi? Tudtok errol valamit? Nekünk ápr. 30-ig kéne a banknak utalnia a pénzt, de sem a bankon, sem a Harconon nem lehet elmenni, össze-vissza beszélnek. A bank szeirnt még a 95 %-os készültségnél is lesz egy szemle, meg egy fizetés, Újváry Z szerint viszont csak a 90%-nál van ilyen. A Ti szerzodéseitek hogyan vannak? Nálatok is van 90%os limit? Újváry szerint a 90% az egész épületre vonatkozik, tehát, ez elvileg mindenkinél így van...??? Arról van esetleg valakinek valami infrmációja, hogy mi van akkor, ha nem utal a bank a szerzodáésben megszabott határidore?
A G épületnél volt valami hasonló?
Köszi elore is,
Üdv,
Anna |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|