Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Snakeins Creative Commons License 2004-04-18 20:02:57 203
Lehet, hogy semmi következménye nem lesz a dolognak, de ha bármelyik cicám is ilyen furcsán viselkedne, én bizony még aznap rohannék a dokihoz.
Előzmény:
chupili Creative Commons License 2004-04-18 18:51:15 202
Szia snakeins!

Egy állatorvossal való konzultációt feltétlenül eszközölni kell!-> igen nem árt egy vizit a dokinál.

Igen is van aggodalomra ok, mert az alomban található por tönkreteheti a cica veséjét, egyéb mérgező anyagokról nem is szólva.-> Hát ha neked ilyen tapasztalatod van (20 év), akkor lehet, hogy igazad van. (Amit nehezen tudok elképzelni egy macskáról, hogy mérgezi magát.)
chupili

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!