Keresés

Részletes keresés

csekonits Creative Commons License 2004-04-20 17:40:27 3
hali,
volt ma valaki kinn? vagy holnap? érdekelne mi volt/van, pl. burkolók féláron, kilincsek ingyen, kazántombola...
A hozzászólás:
lufi77 Creative Commons License 2004-04-17 16:43:11 2
Mi is megyünk!
Minket konkrétan a készházak érdekelnek.Pedig mi is úgy állunk a házunkkal,hogy kb.95%-ban kész van.Azon gondolkodom,hogy, hogy fogjuk végigjárni az egészet 10-16-ig,mert nem csak prospektusokat akarok gyűjteni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!