Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Snakeins Creative Commons License 2004-04-17 13:29:30 199
Én ilyenről még nem hallottam.
Szerintem ez nem egézséges.

Kérdezd meg más macskás topikon is, hátha valaki már tapasztalt ilyesmit.

Előzmény:
qrucz Creative Commons License 2004-04-14 14:28:26 198
Sziasztok!
Lenne egy technikai kerdesem.
Van nekunk egy perzsa ciconk, kb 10 honapos.
Ujabban az a szokasa, hogy zabalja az almot.
A pennyben kaphato piros csikost hasznaljuk.
Amugy meg kap rendszeresen vitamint, szoroldo pasztat.
A tapja nagyreszt szaraz, ketnaponta konzerv.
Szarazbol Friskies-t, Darlingot es Royal Canin-t kap, konzervbol meg csak az Aro-t szereti (jobban, mint a Whiskast meg a hasonlokat, azokat nem eszi).
Mi lehet a gond, hogyan orvosoljuk?
Ja, es lehet vmi baja a kovektol?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!