Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
TamasS Creative Commons License 2004-04-15 09:27:57 9
Szia!

Nem akarlak elkeseríteni, de szinte reménytelen az ügy. Menj me az önkormányzathoz és kérj betekintést a rendezési tervbe. Ott talán majd meglátod, hogy mik a hosszútávú tervek a környékkel.

Magányos harcosként szinte semmi esélyed, mert mindenki ezzel akar spekulálni (az idén olcsón vett szántóföld jövôre már lakóparktelek).

Esetleg akkor lehet valami esélyed, ha a belterület széle ott van a közvetlen közeledben és sikerül megegyezni a többi kerttulajdonossal, hogy ôk is kérelmezni fogják a dolgot, így "hozzákapcsolható" a telek a belterülethez. Annak sajnos esélye sincs, hogy kint a prérin a te telked egyedüli "szigetként" lesz belterület a többi zártkert között :-((

Tamas

Előzmény:
kovla777 Creative Commons License 2004-04-13 15:41:28 8
Sziasztok!

Tud nekem valaki abban segíteni, hogy miképpen lehet egy zártkerti házikót lakóingatlanná minősíttetni? Milyen feltételeknek kell megfelelnie, hol kell kezdeményezni, stb...

kovla777

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!