|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
TamasS
2004-04-15 09:27:57
|
9
|
Szia!
Nem akarlak elkeseríteni, de szinte reménytelen az ügy. Menj me az önkormányzathoz és kérj betekintést a rendezési tervbe. Ott talán majd meglátod, hogy mik a hosszútávú tervek a környékkel.
Magányos harcosként szinte semmi esélyed, mert mindenki ezzel akar spekulálni (az idén olcsón vett szántóföld jövôre már lakóparktelek).
Esetleg akkor lehet valami esélyed, ha a belterület széle ott van a közvetlen közeledben és sikerül megegyezni a többi kerttulajdonossal, hogy ôk is kérelmezni fogják a dolgot, így "hozzákapcsolható" a telek a belterülethez. Annak sajnos esélye sincs, hogy kint a prérin a te telked egyedüli "szigetként" lesz belterület a többi zártkert között :-((
Tamas
|
|
Előzmény:
 |
kovla777
2004-04-13 15:41:28
|
8
|
Sziasztok!
Tud nekem valaki abban segíteni, hogy miképpen lehet egy zártkerti házikót lakóingatlanná minősíttetni? Milyen feltételeknek kell megfelelnie, hol kell kezdeményezni, stb...
kovla777
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|