|
|
 |
Törölt nick
2004-04-13 23:33:33
|
184
|
Kedves Viktor!
Az általad ajánlott termékeket megnéztem.
Mellesleg a Mesterajtónak megtaláltam a weblapját, bár a Budaörsi úti kiállítótermet nem írja:
http://www.olh.hu/mesterajto
Csináltam árkalkulációt, a SZEFA nagyságrendileg ott van, ahol a Bautherm, illetve ami nekem megfelelne, a Mesterajtó sem drágább, ugyanaz az árkalkuláció jött ki. Legalábbis nem Borovifenyő anyagnál, borovifenyőből drágább lenne valóban, ahogyan írtad.
Hozzzáteszem még, hogy ezeket netes árlisták alapján csináltam, tehát nem tudom,mennyire aktuális. De remélem ekkora mennyiségnél el lehet érni valamennyi kedvezményt. Nyilván személyes megkeresés. alku, esetleg Construma, stb :-)
Ezekkel a termékekkel kapcsolatban van konkrét tapasztalatod? Úgy értem a Meserajtóval és a SZEFA-val kapcsolatban?
Még egy kérédés: van olyan nyilászáró cég, akitől ha nem kérek számlát odaadja olcsóbban? Sok építőanyagnál ez megoldható, de nem tudom nyílászáróknál van-e ilyen....
Attila |
|
A hozzászólás:
 |
viktor a takarító
2004-04-13 18:52:44
|
180
|
esetleg:
www.szefa.hu
és ott van a mesterajtó is (Bárány Kft), van egy termük a Budaörsi úton, 150 méterrel a BAH után jobbra fent (15-20 lépcsőfok...), ők jók, szép cuccokat csinálnak, de nem olcsók.
hasonló árban van a borovi rt is.
egyébként én azt tapasztaltam, hogy ami műszakilag a szefánál pl. 2800e Ft, az a borovinál 3500e Ft, de a Bárány Kft-nél is hasonló nagyságrend. (borovi fenyő, felületen hossztoldás, k=1,3-1,4 üveg, kétszeres gumitömítés, véglegesre felületkezelve) |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2004-04-12 11:03:06
|
179
|
Üdv!
Elöszőr is mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket!
Ki korán kellt, korán locsolt :-)
Szóval a Bautherm árban nekem megfelelne, kb. ennyi pénzem lenne rá.
A SOFAtól kapott árlista 3.5millió körül volt, A Dufa 3,2 körül, a Hofstadter, pedig szintén 3.2 körül.
Nekünk nagyságrendileg 2.2-2.5 millió lenne rá költségvetés szerint, és ez pont a BAUTERM Classic nyilászáró árajánlatnak felelne meg. Vannak ennél olcsóbbak, de szeretném megtalálni az optimális megoldást, és nagyon vackot se szeretnék.
Tud valaki vélemyényt mondani erről a termékcsoportról? Ok, persze a Sofa biztos jobb, csak sajna a pénz nagy úr...
Amiket még találtam illetve ajánlottak, a teljesség igény nélkül:
Lentaterm
www.lenta.hu
Érdfa
erdfa.freeweb.hu
Borovifenyő Rt.
www.borovirt.hu
Gyu-fa Rt.
www.gyu-fa.hu
KBE Hungary KFT.
www.kbe.hu
DIFA Kft.
www.difa.hu
Szóval Bautherm ablakokkal kapcsolatban örülnék, ha lenne valakinek véleménye, tapasztalata....
Attila |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|