Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Manócska01 Creative Commons License 2004-04-12 18:15:15 75
Aki nem ismer tényleg azt hiszi te irtad, egy pillanatra engem is elgondolkoztatott, de aztán rájöttem, nem magadról irtad 8-))
Előzmény:
bucur Creative Commons License 2004-04-11 19:29:32 73
Mielőtt még valaki félreértené (mert már megint sikerült bénán fogalmaznom), nem én írtam a történetet, nekem nincsenek dogjaim.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!