Üdv!
Elöszőr is mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket!
Ki korán kellt, korán locsolt :-)
Szóval a Bautherm árban nekem megfelelne, kb. ennyi pénzem lenne rá.
A SOFAtól kapott árlista 3.5millió körül volt, A Dufa 3,2 körül, a Hofstadter, pedig szintén 3.2 körül.
Nekünk nagyságrendileg 2.2-2.5 millió lenne rá költségvetés szerint, és ez pont a BAUTERM Classic nyilászáró árajánlatnak felelne meg. Vannak ennél olcsóbbak, de szeretném megtalálni az optimális megoldást, és nagyon vackot se szeretnék.
Tud valaki vélemyényt mondani erről a termékcsoportról? Ok, persze a Sofa biztos jobb, csak sajna a pénz nagy úr...
Amiket még találtam illetve ajánlottak, a teljesség igény nélkül:
Lentaterm
www.lenta.hu
Érdfa
erdfa.freeweb.hu
Borovifenyő Rt.
www.borovirt.hu
Gyu-fa Rt.
www.gyu-fa.hu
KBE Hungary KFT.
www.kbe.hu
DIFA Kft.
www.difa.hu
Szóval Bautherm ablakokkal kapcsolatban örülnék, ha lenne valakinek véleménye, tapasztalata....
Attila |