Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2004-04-12 11:03:06 179
Üdv!

Elöszőr is mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket!

Ki korán kellt, korán locsolt :-)

Szóval a Bautherm árban nekem megfelelne, kb. ennyi pénzem lenne rá.

A SOFAtól kapott árlista 3.5millió körül volt, A Dufa 3,2 körül, a Hofstadter, pedig szintén 3.2 körül.

Nekünk nagyságrendileg 2.2-2.5 millió lenne rá költségvetés szerint, és ez pont a BAUTERM Classic nyilászáró árajánlatnak felelne meg. Vannak ennél olcsóbbak, de szeretném megtalálni az optimális megoldást, és nagyon vackot se szeretnék.

Tud valaki vélemyényt mondani erről a termékcsoportról? Ok, persze a Sofa biztos jobb, csak sajna a pénz nagy úr...

Amiket még találtam illetve ajánlottak, a teljesség igény nélkül:

Lentaterm
www.lenta.hu

Érdfa
erdfa.freeweb.hu

Borovifenyő Rt.
www.borovirt.hu

Gyu-fa Rt.
www.gyu-fa.hu

KBE Hungary KFT.
www.kbe.hu

DIFA Kft.
www.difa.hu

Szóval Bautherm ablakokkal kapcsolatban örülnék, ha lenne valakinek véleménye, tapasztalata....

Attila

A hozzászólás:
FRODO Creative Commons License 2004-04-12 02:07:32 178
Esetleg: www.kunsagfenster.hu.

Árakat sajna nem tudok, de a választék jónak tűnik.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2004-04-12 01:02:23 177
Üdv!

Köszönöm a vélemény-nyilvánítást Sofa ügyben.

Közben tervek alapján kértem a SOFA-tól árajánlatot, de töb,b mint amennyi pénzem van rá sajna. Úgyhogy más gyártónál kell utánanéznem. Kaptam már ajánlatot a DUFÁtól, és a Hofstadter cégtől is, ezek az árak nekem kicsit magasak.

Két céget találtam, amitől árajánlatom is van már.

Az egyik a Bautherm Budaörsön.
asztalos.baumag.hu
Nem a legsilányabb szériát, hanem a Classic sorozatot néztem ki magamnak. Árfekvésben megfelelne, csak a minőséggel nem tudom mi a helyzet.

És van egy másik cég is, bár ettől erőssen félek, a Bánfa.
http://banfakft.hu/
Az Ő termékeik nagyon, túlontúl is olcsók, kaphatók Praktiker és egyéb ilyen "gazdaságos" helyen.

Van valakinek a fenti gyártókkal kapcsolatban bárminemű véleménye/tapasztalata?

Örömmel venném.

Persze nézelödök továbbra is, jópár árlista beszerzés alatt van.

Attila

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!