Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2004-04-12 01:02:23 177
Üdv!

Köszönöm a vélemény-nyilvánítást Sofa ügyben.

Közben tervek alapján kértem a SOFA-tól árajánlatot, de töb,b mint amennyi pénzem van rá sajna. Úgyhogy más gyártónál kell utánanéznem. Kaptam már ajánlatot a DUFÁtól, és a Hofstadter cégtől is, ezek az árak nekem kicsit magasak.

Két céget találtam, amitől árajánlatom is van már.

Az egyik a Bautherm Budaörsön.
asztalos.baumag.hu
Nem a legsilányabb szériát, hanem a Classic sorozatot néztem ki magamnak. Árfekvésben megfelelne, csak a minőséggel nem tudom mi a helyzet.

És van egy másik cég is, bár ettől erőssen félek, a Bánfa.
http://banfakft.hu/
Az Ő termékeik nagyon, túlontúl is olcsók, kaphatók Praktiker és egyéb ilyen "gazdaságos" helyen.

Van valakinek a fenti gyártókkal kapcsolatban bárminemű véleménye/tapasztalata?

Örömmel venném.

Persze nézelödök továbbra is, jópár árlista beszerzés alatt van.

Attila

A hozzászólás:
_Coco_ Creative Commons License 2004-04-10 15:40:17 176
Tavaly épitkeztünk, amit vettünk:

SOFA 150x150-es BNY (6db) ablakok, 60x60-as Bukó (3db) ablakok, 180x210-es fix (2db) ablakok, 180x210-es kétszárnyu biztonsági erkélyajtó és egy 210x60-as BNY biztonsági oldalvilágitó. Mind alapmázolt kivitelben, az ablakokra ragasztott osztók (4-rész). Mi rakattuk be (október), illetve lazúroztattuk (nem a Sofa-val), ja k=1,1-es üvegezés mind.

A SOFA bajor bejárati ajtót akartuk, de iszonyu drága, ezért tölgyből csináltattuk meg úgy 170eFt-ért. A SOFA cuccokért kb. 1.4 MFt-ot adtunk.

Egyébként szépek a nyilászárók, komolyabb tapasztalatokra még várni kell egy kicsit. Amire érdemes majd odafigyelni, hogy a gumitömitések hajlamosak kimozdulni a helyükről, ezért nem nehéz "odacsukni" és elnyirni őket. Én a ragasztáson gondolkodom...

Az erkélyajtó belső üvegét sikerült betörni (a kőnyűveseknek), ez 20eFT-ba került hogy megcsináltassuk. De van biztositás...

Coco

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!