|
|
|
|
 |
gaspibb
2004-04-08 18:20:15
|
171
|
| Igen, van jelentősége. Hossztoldani szokták mind a 3 réteget és így abszolút kicsi a vetemedés esélye. Ha nem szeretnéd festeni, hanem vizesbázisúval, vagy bármilyen páccal szeretnéd kezeleni, akkor el kell döntened mennyire zavaró a hossztoldás számodra. Ha úgy gondolod, hogy nem, akkor kérd hossztoldott anyagból. Ha zavaró akkor lehet kérni toldás mentes, rétegragasztott anyagól is de az drágább is. Ezek az anyagok már elég jók, itt már neked kell eldönteni, hogy melyik a szimpatikusabb meg, hogy mit enged a pénztárcád. |
|
A hozzászólás:
 |
csoki74
2004-04-08 14:20:48
|
170
|
Bocs, pontatlan voltam: rétegragasztott alapanyag esetén szeretném tudni, van-e jelentősége annak, hogy a felületen van vagy nincs hossztoldás?
Én sem szeretném "festeni", vízbázisú bevonatot szeretnék rá. |
|
Előzmény:
 |
gaspibb
2004-04-08 07:51:51
|
169
|
| Persze, hogy van jelentősége, nem csak a gyártó zsebe jár jól. Te is jól jársz, mert ez nem vetemedik annyira, mint az egy anyagból készűlt fa.Sokkal kissebb a vetemedés. Azt is meg merném kockáztatni, hogy nem vetemedik de ezt így 100%-osan nem merem kijelenteni, mert sok függ a körülményektől ís Pl. mekkora a nedvesség változás. Még jobb az, ha hossztoldott és még rétegragasztott az anyag is. Ha jó nyílászárók érdekelnek nézd meg az erdfa.fw.hu oldalt. Szerintem ők a legjobbak. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|