|
|
|
|
 |
gaspibb
2004-04-08 07:51:51
|
169
|
| Persze, hogy van jelentősége, nem csak a gyártó zsebe jár jól. Te is jól jársz, mert ez nem vetemedik annyira, mint az egy anyagból készűlt fa.Sokkal kissebb a vetemedés. Azt is meg merném kockáztatni, hogy nem vetemedik de ezt így 100%-osan nem merem kijelenteni, mert sok függ a körülményektől ís Pl. mekkora a nedvesség változás. Még jobb az, ha hossztoldott és még rétegragasztott az anyag is. Ha jó nyílászárók érdekelnek nézd meg az erdfa.fw.hu oldalt. Szerintem ők a legjobbak. |
|
 |
JTD24
2004-04-08 02:31:50
|
168
|
Persze, van : a gyártó komoly pénzt tud megtakarítani. :)
De ahogy látom ennek egy részét "visszadja".
Részedről -ha fested- semmi különbség.
Csak kérdés, hogy nem vétek-e a fát festeni...
Én pácoltam/lakkoztam - Gyönyörű !
JTD24 |
|
A hozzászólás:
 |
csoki74
2004-04-07 17:28:34
|
167
|
Sziasztok!
Szeretném megtudni, hogy fa ablakok esetén a hossztoldásnak az esztétikán kívül van-e valami egyéb jelentősége? (vetemedés, festési problémák stb.) Komoly eltérések vannak hossztoldott és anélküli ablakok árában, de érdemes emiatt többet fizetni?
Kösz!
Csoki |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|