Keresés

Részletes keresés

gaspibb Creative Commons License 2004-04-08 07:51:51 169
Persze, hogy van jelentősége, nem csak a gyártó zsebe jár jól. Te is jól jársz, mert ez nem vetemedik annyira, mint az egy anyagból készűlt fa.Sokkal kissebb a vetemedés. Azt is meg merném kockáztatni, hogy nem vetemedik de ezt így 100%-osan nem merem kijelenteni, mert sok függ a körülményektől ís Pl. mekkora a nedvesség változás. Még jobb az, ha hossztoldott és még rétegragasztott az anyag is. Ha jó nyílászárók érdekelnek nézd meg az erdfa.fw.hu oldalt. Szerintem ők a legjobbak.
JTD24 Creative Commons License 2004-04-08 02:31:50 168
Persze, van : a gyártó komoly pénzt tud megtakarítani. :)
De ahogy látom ennek egy részét "visszadja".

Részedről -ha fested- semmi különbség.

Csak kérdés, hogy nem vétek-e a fát festeni...

Én pácoltam/lakkoztam - Gyönyörű !

JTD24

A hozzászólás:
csoki74 Creative Commons License 2004-04-07 17:28:34 167
Sziasztok!

Szeretném megtudni, hogy fa ablakok esetén a hossztoldásnak az esztétikán kívül van-e valami egyéb jelentősége? (vetemedés, festési problémák stb.) Komoly eltérések vannak hossztoldott és anélküli ablakok árában, de érdemes emiatt többet fizetni?

Kösz!
Csoki

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!