Keresés

Részletes keresés

Bulika2 Creative Commons License 2004-04-13 21:19:17 183
Upsza
elfelejtem, termeszetesen belulre kell ragasztani, ha tenyleg olyat keresel mint amire gondolok.
Torrente Creative Commons License 2004-04-07 13:38:34 166
Szerintem ők elég jók:
http://www.thomyfolia.hu
T
A hozzászólás:
mirima Creative Commons License 2004-04-07 12:47:30 165
Sziasztok!

A bejárati ajtóm thermo-üvegét akarom áttetsző öntapadós fóliával lefóliázni, de ha rákeresek az üvegfóliára, a biztonsági üvegfóliák jelennek meg, amire viszont nincs szükségem. Tudtok olyan helyet, ahol fóliát lehet kapni és egyáltalán az üveg külső vagy a lakás felöli részére kell ragasztani?
Kösz

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!