|
|
|
|
 |
Bulika2
2004-04-13 21:19:17
|
183
|
Upsza
elfelejtem, termeszetesen belulre kell ragasztani, ha tenyleg olyat keresel mint amire gondolok. |
|
 |
Torrente
2004-04-07 13:38:34
|
166
|
Szerintem ők elég jók:
http://www.thomyfolia.hu
T |
|
A hozzászólás:
 |
mirima
2004-04-07 12:47:30
|
165
|
Sziasztok!
A bejárati ajtóm thermo-üvegét akarom áttetsző öntapadós fóliával lefóliázni, de ha rákeresek az üvegfóliára, a biztonsági üvegfóliák jelennek meg, amire viszont nincs szükségem. Tudtok olyan helyet, ahol fóliát lehet kapni és egyáltalán az üveg külső vagy a lakás felöli részére kell ragasztani?
Kösz |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|