Keresés

Részletes keresés

Bulika2 Creative Commons License 2004-04-13 21:12:43 182
Hali mirima!

Ilyet nehany eve meg apiszokban arultak tekercsbe.
Valaha a Kertész u. Dob u. sarkán volt egy dekorációs bolt ahol ha nem volt 20 fele uvegtapéta 1 sem, mi is ott vettuk. Nem tudom letezik-e meg az azlet, de erdemes megproszalni.
Hmmm igen, amit te keresel az az uvegtapeta. ha erre keresel ra, talalsz majd par linket.

A hozzászólás:
mirima Creative Commons License 2004-04-07 12:47:29 164
Sziasztok!

A bejárati ajtóm thermo-üvegét akarom áttetsző öntapadós fóliával lefóliázni, de ha rákeresek az üvegfóliára, a biztonsági üvegfóliák jelennek meg, amire viszont nincs szükségem. Tudtok olyan helyet, ahol fóliát lehet kapni és egyáltalán az üveg külső vagy a lakás felöli részére kell ragasztani?
Kösz

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!