|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Olvasószem
2004-04-03 23:48:40
|
42
|
| (Nélkkül = nélkül.) |
|
Előzmény:
 |
Olvasószem
2004-04-03 23:47:36
|
41
|
"Ezt úgy értettem, hogy az EMBER betonozta oda az utat, elvéve a szabad (sok esetben erdős)területet az állatoktól, és a kutyák (állatok)előbb voltak ott..."
Semmiféle kutyák nem voltak sehol az ember előtt. A többi állatokról meg: a termeszek néha több négyzetméter alapterületű várat építenek, elvéve a szabad (sok esetben füves) területet a szöcskéktől, pedig azok előbb voltak ott!
Minden tiszteletem a természetvédelemé, de már Gerald Durrell is megmondta, hogy szerinte az elvakult természetimádók és állatjogi aktivisták sokkal veszélyesebbek a természetre, mint az átlagemberek.
Te nő vagy, ugye (minden rosszmájúság nélkkül kérdezem)? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|