Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Vlaszij Creative Commons License 2004-04-03 22:38:36 15
SSSSImááán:)
Ha vadászgörényt lehet sétáltatni mosómedvét miért is ne lehetne?:)
kis póráz meg minden:)

csak aztán meg ne egye a kutyákat:))))

Előzmény:
mosomedwe Creative Commons License 2004-04-03 19:48:16 14
Milyen poén lenne ha mennél társaságba és jönne veled a mosómedve is :DDD Csak úgy sétálna ő is az utcán halál természetesen :)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!