Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
petike23 Creative Commons License 2004-04-03 19:17:15 35
Kedves Hunu,

most melléfogtál, mert a kutya (Canis Lupus) jóval az ember (Homo Sapiens) megjelenése UTÁN alakult ki a farkasból (Lupus Lupus).
A mai kutyafajtákat az ember tenyésztette ki.

Engem igazándiból nem érdekel, ha nekem ugrik egy kutya, hogy milyen ideológiával teszi: bár szeretem az állatokat, de a saját életem/testi épségem számomra akárki kutyájáénál fontosabb.

Ha nem sikerült volna felfogni: nem ingerlek semmiféle kutyát, de ha nekem jön, akkor kap a Pepper Spray-ből..

Előzmény:
Hunu Creative Commons License 2004-04-03 19:06:20 33
Az utca azért van ott, mert az EMBER odaépítette, elvéve a területet az állatoktól. Mert ők ugye előbb voltak ott.

Nekem is volt részem kutyatámadásban még öt évesen, elég komoly volt, de több hét kórház után újból ember formám lett. Én voltam a hibás...

A HÁZŐRZŐkutyák meg azért ugatják meg (támadják meg az embert), mert az EMBER arra nevelte őket, hogy megtámadják az idegeneket.
DE EZEK NEM KÓBOR KUTYÁK, a topic elején meg Róluk volt szó. Nekik kisebb gondjuk is nagyobb annál, hogy az életben maradásért küzdés mellett ok nélkül emberekre támadjanak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!