Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ÁrvaTóth Creative Commons License 2004-04-02 09:01:52 102
Köszönöm a tippet!
Előzmény:
_db Creative Commons License 2004-04-01 16:40:51 101
Ha tudsz angolul, szerintem nézd meg a dpreview.com Minolta Talk fórumát, ott elég jól kitárgyalták a Sigma/Metz/Sunpak/Vivitar vakuk DiMAGE-kompatibilitását. Valószínűleg az elekronikát nem bántja, csak nem fog vele menni a TTL/zoom.
Egy másik jó minoltás fórum itt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!