|
|
|
|
 |
Csinbarát
2004-04-07 23:32:29
|
200
|
Szia Bandibácsi!
Hogy sikerült a műszaki bejárás? Remélem, nem ijesztettelek meg a multkori tel. beszélgetésünk alkalmával? |
|
A hozzászólás:
 |
Bandibacsi
2004-04-01 16:56:00
|
199
|
Kukuccs,
Hétfőn "bejárás"-t tartunk a G-beli leendő lakunkban... Kir Royalon kívül jár még valaki hasonló cipellőben? Tapasztalatcsere céljából kérdezem.
Kívánjatok sok szerencsét és élesszemű szakértőket!
a topik olvasóit Bandibácsi tudósította Milánóból :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|