Keresés

Részletes keresés

Csinbarát Creative Commons License 2004-04-07 23:32:29 200
Szia Bandibácsi!

Hogy sikerült a műszaki bejárás? Remélem, nem ijesztettelek meg a multkori tel. beszélgetésünk alkalmával?

A hozzászólás:
Bandibacsi Creative Commons License 2004-04-01 16:56:00 199
Kukuccs,

Hétfőn "bejárás"-t tartunk a G-beli leendő lakunkban... Kir Royalon kívül jár még valaki hasonló cipellőben? Tapasztalatcsere céljából kérdezem.

Kívánjatok sok szerencsét és élesszemű szakértőket!

a topik olvasóit Bandibácsi tudósította Milánóból :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!