Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2004-04-04 20:16:17 162
Üdv mindenkinek!

Éeppen ablakkiválasztás alatt vagyok, ás én is kinéztem valamennyire magamnak a SOFA termékcsalásot, és a hozzávaló beépített redönytokokat. A szalonban voltam, de ott azért nehéz lemérni.

Úgyhogy kérem akinek konkrét tapasztalata van a SOFA ablakokkal kapcsolatban, ne tartsa magában.

Én jövő héten végigjárok egy rakás ablakgyártót, mert nyilván az ár is befolyásoló szempont lesz.

Attila

A hozzászólás:
ESI Creative Commons License 2004-03-29 21:27:44 161
Sziasztok!

SOFA nyílászárókról van vkinek tapasztalata?
Eddig csak azt hallottam, hogy komoly minőség csak kicsit drága. Most lenne egy nagyon kedvező forrásom és egy volt sofa dealer nagyon nem ajánlja. Nála 20 megrendelésből 19-el _minőségi_ (!!!) gondok vannak. (fordítva berakott üvegektől kezdve, a gyári szinezést lehúzó csomagoló fóliákon át tudja sorolni a horrort)
Használ vki ilyet? Objektív tapasztalat?
Állítólag van nekik most 5 légkamrás műanyagjuk ami über minőség, osztrák termék. Vki tud ezekről?
Előre is köszi!
ESI
(a kezdő)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!