Keresés

Részletes keresés

TÜNDÉr Creative Commons License 2004-04-01 13:52:09 198
Sziasztok!
Mi is érdeklődtünk B. úrnál átadás ügyében, és azt mondta, hogy ápr. végére tervezik a műszaki átadást a Tópart felé, ami egybevág a te információddal. Aztán majd meglátjuk.
Kir.Royal, szerintem mindenkit nagyon érdekelne az a bizonyos hibalista itt a topicon, de ha semmiképp nem akarod közzé tenni, légyszi, küldd el az én mailemre is. Köszi!
A hozzászólás:
yaszs Creative Commons License 2004-03-29 10:11:50 196
Szia Kir Royal,
Üdv a topicon!
El tudnál egy rövidített hibalistát mélben? Jó lenne, ha tudnánk, mire érdemes figyelni...ugyanaz a tervező és a kivitelező is, könnyen előfodulhatnak ismétlődő hibák.

Előre is köszi

+ azt hallottam, hogy a B-t május elején(!) át akarják adni, tudtok erről vmit?

Előzmény:
Kir Royal Creative Commons License 2004-03-29 08:03:01 195
Ha megtennéd, megköszönném.
A mélt meg most írom.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!