|
|
|
|
 |
TÜNDÉr
2004-04-01 13:52:09
|
198
|
Sziasztok!
Mi is érdeklődtünk B. úrnál átadás ügyében, és azt mondta, hogy ápr. végére tervezik a műszaki átadást a Tópart felé, ami egybevág a te információddal. Aztán majd meglátjuk.
Kir.Royal, szerintem mindenkit nagyon érdekelne az a bizonyos hibalista itt a topicon, de ha semmiképp nem akarod közzé tenni, légyszi, küldd el az én mailemre is. Köszi! |
|
A hozzászólás:
 |
yaszs
2004-03-29 10:11:50
|
196
|
Szia Kir Royal,
Üdv a topicon!
El tudnál egy rövidített hibalistát mélben? Jó lenne, ha tudnánk, mire érdemes figyelni...ugyanaz a tervező és a kivitelező is, könnyen előfodulhatnak ismétlődő hibák.
Előre is köszi
+ azt hallottam, hogy a B-t május elején(!) át akarják adni, tudtok erről vmit?
|
|
Előzmény:
 |
Kir Royal
2004-03-29 08:03:01
|
195
|
Ha megtennéd, megköszönném.
A mélt meg most írom. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|