|
|
|
|
 |
yaszs
2004-03-29 10:11:50
|
196
|
Szia Kir Royal,
Üdv a topicon!
El tudnál egy rövidített hibalistát mélben? Jó lenne, ha tudnánk, mire érdemes figyelni...ugyanaz a tervező és a kivitelező is, könnyen előfodulhatnak ismétlődő hibák.
Előre is köszi
+ azt hallottam, hogy a B-t május elején(!) át akarják adni, tudtok erről vmit?
|
|
A hozzászólás:
 |
Kir Royal
2004-03-29 08:03:01
|
195
|
Ha megtennéd, megköszönném.
A mélt meg most írom. |
|
Előzmény:
 |
Bandibacsi
2004-03-28 14:29:10
|
194
|
Várom a mail-t... Akkor ne szkenneljek?
Bb |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|