Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Snakeins Creative Commons License 2004-03-28 12:19:22 195
Szia Molly!

:-))) Szerintem tök átlagos!
Az én 3 cicám közül 2 szimtén ennyit alszik, ilyenkor, a 3. meg még kölök, és izgága.

Előzmény:
molly200 Creative Commons License 2004-03-27 20:08:34 193
Sziasztok!!!

Nagyon aranyosak a képek!

Azt szeretném megérdezni,hogy szerintetek ilyen borus,esős időben egy 9 éves volt kandúr cicának hány órát kell aludni naponta?
Mert az én cicám kb napi 20 órát alszik. Ez normális szerintetek?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!