|
|
|
|
 |
Bandibacsi
2004-03-28 13:11:36
|
192
|
Halihó,
Értem már! Ilyen listám van! De akkor gondolom, neked is van, nem...? Sajnos csak papíron van meg, de esetleg be tudom szkennelni.
Ezek szerint nálatok már volt műszaki átadás (kísérlet)? Nálunk jövő héten lenne, ha sikerült időpontot egyeztetnünk.
Nem tudom, mennyire személyes dolog ez, de esetleg megosztanád a tapasztalataidat, azaz a hibalistát, vagy legalább a fontosabb pontokat? Akár itt a listán, akár emailben... Sokat segíthetne, hogy mire figyeljek oda... Viszonossági alapon, én kész vagyok közzétenni a leendő hibalistánkat!
Üdv,
Bandesz
|
|
A hozzászólás:
 |
Kir Royal
2004-03-28 10:11:01
|
191
|
Navégre:)
Konszignáció (én is az építkezésen tanultam!) az a lista, amelyen szerepel, hogy a lakásban miből (dugalj, ajtó, ablak, radiátor, ilyenek) mennyinek, no és milyen minőségűnek kell lennie...
Nagyon messze vagyunk az átadástól, hacsak el nem dobom azt a négy oldalas hibalistát...
Meg még ami hozzá jött közben...
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|