Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Tibbe Creative Commons License 2004-03-27 21:17:33 194
molly200
Szerintem ilyen időben legjobban teszik a cicák, ha alszanak:)
Főleg egy középkorú cicaöregúr:))
Majd, ha süt a nap, és lehet pillangót kergetni, lehet, hogy kevesebbet fog aludni:)))))))
Előzmény:
molly200 Creative Commons License 2004-03-27 20:08:34 193
Sziasztok!!!

Nagyon aranyosak a képek!

Azt szeretném megérdezni,hogy szerintetek ilyen borus,esős időben egy 9 éves volt kandúr cicának hány órát kell aludni naponta?
Mert az én cicám kb napi 20 órát alszik. Ez normális szerintetek?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!