|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Snakeins
2004-03-27 01:50:45
|
190
|
Szia Bubódoctor!
Remélem, hamarosan teljesen rendbejön a cicád! |
|
Előzmény:
 |
Bubódoctor
2004-03-08 21:55:28
|
182
|
A beteg cicánk meggyógyult!
Drága orvosi vizsgálatok nélkül ezt csak külső jelekből szürtük le, de nem hiszem, hogy tévedünk.
Új születésnapjának kineveztük Valentin napot - akkor mondta róla az állatorvos, hogy halálán van, és még aznap elaltatja, ha meg akarjuk kimélni a szenvedéstől.
Nem tudom, mi mentette meg, talán csak az, hogy nem adtuk fel a reményt.
De lehet, hogy az úszómedencénk vize volt a csodagyógyszer. Szóval sorrendben, ahogy próbálkoztam:
Kamillatea
Uszodaviz. (Nem vegyszerrel, hanem sóval tisztitjuk a vizet.) Amikor a cica beteg volt,annyira nézte a medencét, rájöttem, mit kér.
Attól kezdve vedelte.
Most, hogy jól van, visszatért a sótlan vizre.
Amoxicillin, 5o mg, 6 óránként,
Naponta 3-4 etetés:
joghurt,
(egészségesen ez a kedvenc kajája)
Idős macskáknak gyártott vitamindús mütej,
Szoptatóskorban lévő árva kismacskáknak gyártott vitamin,
Bébiétel- borjú és pulyka
Tömni kellett bele mindent (de hagyta), mert magától nem evett. Az 5 dekás bébiételt 4-6szori alkalomra tudta csak elfogyasztani. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|