Keresés

Részletes keresés

gaspibb Creative Commons License 2004-03-26 22:38:54 159
Ja és elfelejtettem. Ami fából készül az eurotherm szabványnak megfelel, ami azt jelenti, hogy a tok is és a szárny is 68mm vastag és 80mm széles. Igény szerint fokozottan hővédett üveggel is rendelhető.
gaspibb Creative Commons License 2004-03-26 22:33:32 158
Szerintem borovi fa. Nagyon tartós fa a gyanta tartalma miatt és nagyon esztétikus. Én értek hozzá a szakmám miatt is. Látogass el az erdfa.fw.hu címre. Nagyon jó kis cég. Ők egyedi nyílászárókat csinálnak. Ha szabvány kell ott van egy nagy nyílászáró kereskedés és ott is megkapsz bármit amire szükséged van. Csak ajánlani tudom őket, tavaly én is ott rendeltem illetve vettem a házamra a nyílászárókat.
A hozzászólás:
krisztina0726 Creative Commons License 2004-03-26 13:15:57 157
Sziasztok!

Ablak es ajto dilemmaban vagyok. Mit dontsek???
Fa vagy muanyag???
Borovi fa vagy fenstherm muanyag???

Mit javasoltok??

Elore is koszi.

Krisztina

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!