Keresés

Részletes keresés

csogu Creative Commons License 2004-03-26 07:25:35 118
Mr. Atkins halála előtt elkapott egy vírust és annak a szövődménye lett egy szívbetegség.....itt kezdődött, majd egy téli napon a háza előtt elesett és agyzúzódást szenvedet, agyának az a része károsodott, ami szerepet játszott a víz kiválasztásban, így a 8 napos kómája alatt 116kg-ra vizesedett és végül a szíve vitte el.
Nincs az a modern táplálkozás, nincs az a sport, ami megvédene a haláltól.
De szerintem igazoltan halt meg egy agyzúzódásban.

Viszont a médiának nem ez a hír, médiának az a hír, hogy egy híres táplálkozás kutató 116 kg-osan meghalt és a szíve vitte el.
Sajnos a céljukat elérik, mert így az emberek rendesen félinformáltakká válnak:(((

A hozzászólás:
Krull Creative Commons License 2004-03-26 07:00:46 117
mr.atkins a túlsúlyába halt bele.
csak szólok.
Előzmény:
MiSeRaBLe Creative Commons License 2004-03-26 06:22:12 115
Mester, tegnap teljesen a hatásod alá kerültem. Miután későn szóltál, ezért nem mertem megenni a sült kolbászt és az uborkát. Nem tudtam jól társítok-e és nem akartam megrovó szemeid elé járulni. Viszont délután megvettem a Testkontroll I és II könyveket, a most megjelent két Atkins diétáról szóló könyvet. Ez egyben azt is jelenti, hogy elköltöttem hat ezer forintot, amit az étkezésemen kell megsporolni. De vajon lehet-e? Nem kerül túl sokba a fogyókúrás étrend?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!