Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
MZ5 Creative Commons License 2004-03-26 06:31:45 92
Nem tudom mi lehet a hiba ,de nekem az A70-el csak manualban jön ez be. Szóval akkor ha állitok
a blendén akor super képeket lehet készíteni nagyobb másodvaku használatával.
Előzmény:
Kase Creative Commons License 2004-03-25 21:48:27 90
Sziasztok!

A problémám a következő lenne:
ma vettem egy hama 6967-es fotó syncromatot. Azt a fajtát, aminek az alja állvány menetes, a teteje meg vakupapucsos középpontos csatlakozóval (az elején meg van egy fotódióda).
Rá is rakom a kis papucsos vakumat, bekapcsolom az Olympus C-1400L digis gépemet, majd villantok. Villan a beépített vaku, és villan a syncronnal megtoldott másodvaku is. Nagy volt az öröm, egészen addig még vissza nem néztem, hogy a képen bizony csak egy folt volt a falon lévő tükörben. A gépemen minden autómata, nem tudom elállítani. Akármelyik vakumódot is választom, látszólag együtt villan a két vaku, de a képen csak a beépített vaku fénye látható! Mitől lehet ez? Esetleg van erről valakinek tapasztalata, vagy bárminemű ötlete. Nagyon el vagyok keseredve, mert sokba került(6 ezer egy pár centis kis műanyagdobozért, nekem sajnos sok pénz), és még használni sem tudom!

Köszike.
Akinek esetleg van valami konkrét ötlete, azt please írja meg e-mailbe, mert az sűrűbben tudom olvasni! Köszönöm
kase@maffia.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!