|
|
|
|
 |
mosomedwe
2004-03-30 13:06:30
|
8
|
| Mosómaci Tartók írjatok! |
|
A hozzászólás:
 |
Vlaszij
2004-03-24 19:31:24
|
7
|
ja:)
vagy egy mosómedvét fogadjunk örökbe meg egy krokodilt és nem lesz sokáig baj a mosómacival:) |
|
Előzmény:
 |
Snakeins
2004-03-24 18:10:09
|
6
|
Nem macskaféle, de a macskafélék legközelebbi rokona.
Ezt nem rég olvastam egy macskás könyvben, tényleg meglepőnek tünhet.
Én Mosómedwe helyébe örökbefogadnék egy cicát, sokkal kevesebb gondja lenne vele, és még jót is tenne. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|