Keresés

Részletes keresés

Bandibacsi Creative Commons License 2004-03-26 23:09:29 190
Bandibácsi a G épületből jelentkezik! Végre valaki más is feltűnt itt a G-ből, már nagyon magányos voltam.

Bár nem tudom, hogy hány forintos kérdésnél járunk, de vállalom a játékot, kérem a négy megoldást a konszignáció jelentésére, amiből választhatok!

Vagy ha megmondod, hogy mi az a konszignáció, akkor én is egyből meg tudom mondani, hogy van-e nekem olyan...

Időközben fejlemény is akadt: jövő héten át akarják adni a lakást! Kir Royal, te ezzel hogy állsz? Mikor készülsz átvenni?

A hozzászólás:
Kir Royal Creative Commons License 2004-03-23 17:42:03 189
A G-épületből keresek sorstársat, aki rendelkezik a lakás konszignációjával.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!