|
|
|
|
 |
Bandibacsi
2004-03-26 23:09:29
|
190
|
Bandibácsi a G épületből jelentkezik! Végre valaki más is feltűnt itt a G-ből, már nagyon magányos voltam.
Bár nem tudom, hogy hány forintos kérdésnél járunk, de vállalom a játékot, kérem a négy megoldást a konszignáció jelentésére, amiből választhatok!
Vagy ha megmondod, hogy mi az a konszignáció, akkor én is egyből meg tudom mondani, hogy van-e nekem olyan...
Időközben fejlemény is akadt: jövő héten át akarják adni a lakást! Kir Royal, te ezzel hogy állsz? Mikor készülsz átvenni?
|
|
A hozzászólás:
 |
Kir Royal
2004-03-23 17:42:03
|
189
|
| A G-épületből keresek sorstársat, aki rendelkezik a lakás konszignációjával. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|