Keresés

Részletes keresés

Fresco Creative Commons License 2004-03-15 07:56:12 3000
Olyan ez mint a száraz kenyér-friss kenyér! Van bent a fiókban mindenféle kenyér, mult heti, két napos, tegnapi, és friss!

Van aki mindig a szárazat eszi, mert annak kell elfogynia előbb.

Van aki mindig a friss kenyeret eszi, és neki mindig friss jut, még ha elérkezett odáig, hogy csak a három napos és a mult heti a választék, akkor is a frissebbet választhatja!

NEKI MINDIG A FRISSEBB JUT!

Talán azt mondanám : Egész életen át fejlődhetünk! Ez igy más, és nem kényszer, lehetőség!

Ha gyógyulásra vagyunk itélve abban lehetnek kellemetlen felhangok, de persze az is elfogadható. Éljen az evolúció!

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2004-03-15 07:28:48 2999
termeszetesen figyelni sohasem art-mihamarabbi gyogyulast ebbol!!
..eletfogytiglani gyogyulasra vagyunk karhoztatva..hallottam vmi ilyesmit nemreg vkitol::))
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2004-03-15 07:25:47 2998
koszonom remekul aludtam!!!
nem krealunk uj betegsegeket..epp eleg az ami van;)..kulonben sem tudnam mar hova tenni::))igy is tul sok betegsegnek kellett helyet szoritanom azon a bizonyos polcon::))

egyebkent az iylen panikszeru ebredes leizzadva nalam a sok vacsi utohatasakent szokott elojonni..vag yha vmi specko problemam van..remelem nalad is mulando.

szep reggelt+joves-menest

porr

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!