Keresés

Részletes keresés

Fresco Creative Commons License 2004-03-13 14:48:23 2974
Szasz Angbet!

Örvendek, hogy jól vagy! Vegyél magadnak is egy szép piros virágmintás inget. nekem vót amikor még hippi vótam, egykoron.

Herb Atea Creative Commons License 2004-03-13 13:55:24 2971
Csernusba tegnap vagy tegnapelőtt belenéztem, épp egy evészavaros nőcivel beszélgetett. Vagy 5 percig néztem, aztán inkább mást bámultam.
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2004-03-13 12:35:31 2970
Szasz anya, sziasztok! Én Csernust úgy csípem nagyon, ahogy van, kivéve azt a borzalmas piros virágmintás ingét, amiben egyszer volt, én is sokat tornázom, sokat eszem (magamhoz képest), meg sokat dolgozom. Meg gyógyulgatok. Nagyjából.
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2004-03-13 11:01:53 2969
Sziasztok!

Meglepi, itthonról is tudok jelentkezni, és még időm is van.

Szóval pl. akartam ajánlani csütörtökön Pollynak, hogy Dr. Csernus (Viasat3) aznap egy kényszerevős hölggyel beszélget. Én láttam a műsort, mondott jókat ez a Csernus. Eltekintve a stílusától, amit utálok, szerintem nagyon jó meglátásai vannak a faszinak. Ti nézitek?

Itthon vagyok hétvégén Balatonon, nagymama persze készített kakaóskalácsot, műmutterom meg ippeg somlóit gyárt...no comment. Vagyis mégis: biztosan enni fogok belőle, mert bár apránként, de fogyok és bőven mozgok is, most végre nem gondolom bűnnek az édességet. Hiszen kéthetente egyszer kijár a szervezetemnek, nem? Igen!

Mint írtam sok munkám van, bár sajnos még mindig nem állok szellemi teljesítőképességem csúcsán, inkább adminisztrációs, mint agymunkáim vannak. És nagyon hiányzik a jól végzett szellemi munka utáni sikerélmény. Hogy: hú, ezt is megoldottam, leszerveztem, fasza csaj vagyok. Reménykedem, hogy szép lassan alakul a cégünk és egyre fontosabb, komolyabb feladatokat bíznak majd rám, mert érzem, hogy képes vagyok rá újra. Iszonyú vitalitásom van a mozgástól, egész nap pörgök, mint a duracell-nyúl, nem vagyok fáradt, bírok lépcsőzni, nem fáj már a derekam-vállam, szóval tényleg jó dolog ez a sport, csak elkezdeni nehéz.

Poll, min szomorkodtál a minap? Otthoni látogatásodon újabb dolgokkal szembesültél, amitől szorongtál? Persze nem fontos válaszolni, csak érdekel.

Fres, jányod hogy áll az érettségire való felkészüléssel? Hová szeretne tovább menni? Művész lesz, vagy messze esik a fájától???:-))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!