Keresés

Részletes keresés

Sacyka Creative Commons License 2004-03-11 20:55:20 186
Sziasztok!

Én is akartam már írni, de szokásos vizsgaidőszak... :\
Beszéltem ma a B. építésvezetőúrral, aki azt mondta, hogy beszereztek új, fenyő ajtókat, szóval valszeg ezek azok. A pasinál rákérdeztem, alapban olyat mutat, ami az árban bennevan, de ha nem tetszik, akkor tud mutatni kicsit drágábban másikat is. Annyi pluszinfót tudok mondani a válogatáshoz, hogy a B. szerint aranyszínűek lesznek az ablakkilincsek (de ezt már mondtam :) ).
Az általad említett áron csodálkozom, mert azóta láttam a Brico újságjában 15e körüli ajtót is. Mondjuk azt el tudom képzelni, milyen........

Nálunk még mindig nincs csempe, a strang miatti zűr okozta a csúszást. De sebaj, csak szép legyen. :)

Aranyos ez a záras történet. :) Bocs! Mondtak róla valamit, mármint hogy mi lesz vele?

Rákérdeztem a melegburkolásra is. Azt mondta B. úr, hogy az még arrébb van, mert egyelőre nincs gáz a házban és amíg nincs stabil 15 fok, addig nem akarják tönkretenni a parkettát. Szóval egy ideig nem lesznek történések a földszinten.

Csatlakozom: Bandibácsi! Hogy áll a csempéd? És hogy áll a ház? A múlt héten csak elhajtottunk a házak mellett, meglepett, hogy a sarkon akkora nagy placc marad a kerítéseteken kívül...

A hozzászólás:
yaszs Creative Commons License 2004-03-11 12:42:57 185
Sziasztok,

Most hívtak telefonon, hogy a DoorTop Kft Pók utcai lakótelepen levő üzletében lehet a jövő héten kiválasztani a belső ajtókat illetve a kilincseket.
Tudtok erről valamit? Az előzőleg kiválasztott ajtókat visszamondta a Harcon? Megjegyzem, nem bánom, ha így van. Egyébként a bemutatotthoz kísértetiesen hasonló MDF ajtó a kalászi Brico-Store-ban kb. 40 kFt mérettől függően

Minden infora nyitott vagyok, mert kb. egy hónapja a burkolók(?) olyan jól bezárták a lakásunkat (tönkrevágták a zárat), hogy azóta sem jutott be senki, így mi sem láttuk azóta az építkezést. Szóval hogy áll a ház?

Bandibacsi, tudod már, hogy mikor költözöl?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!