Keresés

Részletes keresés

wipala Creative Commons License 2004-03-09 21:51:21 313
Igen? Pedig halálosan komolyan gondoltam.
A probléma csak az, hogy nélkülem fejezitek be. Én ugyanis - legnagyobb sajnálatomra - kénytelen leszek három-négy megálló után sürgősen távozni.
A hozzászólás:
Olvasószem Creative Commons License 2004-03-09 20:51:09 312
"Tudjátok mit, szervezzünk meg egy találkozót valamelyik metróra végállomástól végállomásig. Én a kéket ajánlanám, az jó hosszú és kellőképp lassú. Ezalatt mindenki kiizzadhatja magából a mondanivalóját, s persze támogathatja meg legyezheti a másikat. Na?"

Ez nagyon tetszik!

Előzmény:
wipala Creative Commons License 2004-03-09 20:14:51 309
A Kálvária térre holnap tervezek eljutni... ha sikerül.

Egyelőre viszonylag jól érzem magam. A másik topik szerint esetleg később kezdődhet a rosszabb.

Találkozni? Hol? Színházban? Kávézóban? Pillanatnyilag örülök, ha munkahely-otthon, otthon-munkahely között ingázni bírok. Tudjátok mit, szervezzünk meg egy találkozót valamelyik metróra végállomástól végállomásig. Én a kéket ajánlanám, az jó hosszú és kellőképp lassú. Ezalatt mindenki kiizzadhatja magából a mondanivalóját, s persze támogathatja meg legyezheti a másikat. Na?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!