Keresés

Részletes keresés

optikus Creative Commons License 2004-03-07 12:50:45 312
Nem, ha nem tekerted el kozben. Ha kint panoramazol akkor elofordulhat hogy a fenyviszonyok valtoznak (felho paras ido stb) ez lehet lassu is ezert fel sem tunik csak a kepeken. Megoldas a photoshoppos osszedolgozas (mondjuk eleg limitalt) vagy tobb kepet kell csinalni mint 360fok, igy lesz tartalekod az atmenet eltolasara. En altalaban 2 kort csinalok igy eleg sok tartalek van benne.
A hozzászólás:
Dimage Dani Creative Commons License 2004-03-07 00:53:34 311
Ma csináltam egy panorámaképet állványról, nem is lett rossz, de 360 fokos panorámát csináltam belőle(pano2exe), és ott jól látszódott a két széle közti eltérés. Fix záridő és blende, fix fehéregyensúly mellett. Polárszűrő okozhatta?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!