|
|
|
|
 |
optikus
2004-03-07 12:50:45
|
312
|
| Nem, ha nem tekerted el kozben. Ha kint panoramazol akkor elofordulhat hogy a fenyviszonyok valtoznak (felho paras ido stb) ez lehet lassu is ezert fel sem tunik csak a kepeken. Megoldas a photoshoppos osszedolgozas (mondjuk eleg limitalt) vagy tobb kepet kell csinalni mint 360fok, igy lesz tartalekod az atmenet eltolasara. En altalaban 2 kort csinalok igy eleg sok tartalek van benne. |
|
A hozzászólás:
 |
Dimage Dani
2004-03-07 00:53:34
|
311
|
| Ma csináltam egy panorámaképet állványról, nem is lett rossz, de 360 fokos panorámát csináltam belőle(pano2exe), és ott jól látszódott a két széle közti eltérés. Fix záridő és blende, fix fehéregyensúly mellett. Polárszűrő okozhatta? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|