Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Veronix Creative Commons License 2004-02-27 02:05:17 42
Nem múlik el nap, hogy ne jutna eszembe. Apa azt mondta, hogy a kezei között halt meg, mert ott volt mellette ő is meg a bátyám is amikor beadta neki az orvos az altató injekciót. Nem akart egyedül lenni, sírtak a szemei... egy kutyának!!! Istenem:*********-(((((((((((
A körmén a piszok többet ért mint ez az embernek nem nevezhető senki.
Előzmény:
Ilusta Creative Commons License 2004-02-22 10:07:48 40
Szörnyűlködve olvasom ezeket az eseteket, tudok róla, hogy sok helyen van ilyen, ha mást nem irígységből mérgezik az "emberek" a másik állatait.
Nagyon hálás vagyok az égnek, hogy olyan környéken lakom, ahol állatszerető emberek élnek.
Itt sosem volt ilyen dolog, pedig itt sincs mindig jószomszédi viszony, de értelmes emberek ezt is meg tudják beszélni. Sosem tudnék ilyen eszközhöz folyamodni, hogy más kutyájának szenvedést okozzak, nem ő tehet semmiről. Még arról sem, ha sokat ugat..
Nem tudom mit csinálnék azzal, aki a kutyá(i)mat bántaná....de nem is szeretnék idáig eljutni.
Sajnálom Veronix a kutyádat és Téged.:)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!