|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Ilusta
2004-02-22 10:08:25
|
41
|
| Jaj, bocs, ilyen jelet akartam a végére: :((((((((( |
|
Előzmény:
 |
Ilusta
2004-02-22 10:07:48
|
40
|
Szörnyűlködve olvasom ezeket az eseteket, tudok róla, hogy sok helyen van ilyen, ha mást nem irígységből mérgezik az "emberek" a másik állatait.
Nagyon hálás vagyok az égnek, hogy olyan környéken lakom, ahol állatszerető emberek élnek.
Itt sosem volt ilyen dolog, pedig itt sincs mindig jószomszédi viszony, de értelmes emberek ezt is meg tudják beszélni. Sosem tudnék ilyen eszközhöz folyamodni, hogy más kutyájának szenvedést okozzak, nem ő tehet semmiről. Még arról sem, ha sokat ugat..
Nem tudom mit csinálnék azzal, aki a kutyá(i)mat bántaná....de nem is szeretnék idáig eljutni.
Sajnálom Veronix a kutyádat és Téged.:))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|