|
|
|
|
 |
scratch
2004-02-18 17:09:27
|
308
|
TeddyBeer,
nekem sincs halszem optikám, csak Canon A70 + Vivitar panorámafejes állvány. |
|
A hozzászólás:
 |
TeddyBeer
2004-02-18 14:53:28
|
307
|
"...Ha van ilyen ismerősöd, akinek ilyen cucca van szerintem ezt kellene megpróbálni."
Sajnos nincs ilyen ismerősöm, ezért kértem itt segítséget. |
|
Előzmény:
 |
pitman
2004-02-18 12:44:55
|
306
|
Én csináltam már 34mm fókusztávolsággal szférikus panorámát 38 képből, amit éppen össze tudtam rakni. Itt mindenféleképpen kell a szférikus fej (nekem még jelenleg fejlesztés alatt van). Ha beltéri képeket akarsz akkor pedig kötelező. Szerintem ilyen fókusztáv mellett még egy sorozat kellene a tökéletes illesztéshez (50 kép). Ezeket azért már macerás összerakosgatni. Ezért írtam a lentieket.
Ha nem kell túl nagy méretben és részletgazdagsággal, akkor szerintem valamilyen Nikon Coolpix géppel + halszem előtéttel kellene próbálkozni, mer akkor kb. 6 képből összehozható a dolog. Sokkal gyorsabb és egyszerűbb is, arra a célra pedig, ami neked kell megfelelő lenne. Ha van ilyen ismerősöd, akinek ilyen cucca van szerintem ezt kellene megpróbálni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|