Keresés

Részletes keresés

scratch Creative Commons License 2004-02-18 17:09:27 308
TeddyBeer,

nekem sincs halszem optikám, csak Canon A70 + Vivitar panorámafejes állvány.

A hozzászólás:
TeddyBeer Creative Commons License 2004-02-18 14:53:28 307
"...Ha van ilyen ismerősöd, akinek ilyen cucca van szerintem ezt kellene megpróbálni."

Sajnos nincs ilyen ismerősöm, ezért kértem itt segítséget.

Előzmény:
pitman Creative Commons License 2004-02-18 12:44:55 306
Én csináltam már 34mm fókusztávolsággal szférikus panorámát 38 képből, amit éppen össze tudtam rakni. Itt mindenféleképpen kell a szférikus fej (nekem még jelenleg fejlesztés alatt van). Ha beltéri képeket akarsz akkor pedig kötelező. Szerintem ilyen fókusztáv mellett még egy sorozat kellene a tökéletes illesztéshez (50 kép). Ezeket azért már macerás összerakosgatni. Ezért írtam a lentieket.
Ha nem kell túl nagy méretben és részletgazdagsággal, akkor szerintem valamilyen Nikon Coolpix géppel + halszem előtéttel kellene próbálkozni, mer akkor kb. 6 képből összehozható a dolog. Sokkal gyorsabb és egyszerűbb is, arra a célra pedig, ami neked kell megfelelő lenne. Ha van ilyen ismerősöd, akinek ilyen cucca van szerintem ezt kellene megpróbálni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!