|
|
|
|
 |
kARCh
2004-07-28 17:24:27
|
219
|
Szia Erszebeti!
Keress meg légyszíves mailon...irtam neked de még nem reagáltál...annakidején irtam már egy konyhával kapcsolatban...most lenne aktuális!
előre is kösz
kARCh |
|
A hozzászólás:
 |
Erzsébeti
2004-02-16 08:05:12
|
209
|
Hali!
Nyugi, létezik...:)
Itt egy cím:
Debi kft Csepel Rákóczi u.258.
Azért ne lepődj meg az árán...
kb 70.000-80.000 ft....
Lehet, hogy ennyit nem is érdmel meg az a sarok:)
Erzsébeti |
|
Előzmény:
 |
csipuka2
2004-02-16 07:47:43
|
208
|
Egy kis segitseget szeretnek kerni.
A Kika-ban lattam egy sarok megoldast, ami tetszett, csak nem tudom hol lehet hozza alkatreszt szerezni, hogy az asztalosom be tudja szerelni.
Ez nem a "szokasos" fel vagy haromnegyed korives megoldas, hanem teljesen kihasznalja a sarkot.
A nyito elemet ki kell huzni, mint egy fiokot, majd oldalra billenteni. Ennek hatasara a sarokban levo elem kicsuszik a kihuzott elem eredeti helyere, es hozza lehet ferni az ott tarolt dolgokhoz.
Remelem nem voltam tul bonyolult.
Szoval, ha valaki tudja, hogy hol lehet ezt a szerkezetet onmagaban beszerezni, az lecci jelezze, mert nagyon ilyet akarok a konyhaba.
Koszi:
Csipu |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|