Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ctrab Creative Commons License 2004-02-10 13:59:40 60
Ki a hamás ember?
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2004-02-10 10:39:36 58
ctrab,

nem próbáltam, de van 2 550ex-em, ha akarod, próbáld ki :-)

komolyra: a hamás ember álitja, hogy igen. Tesztre is hajlandó.
Weben is olvastam az eosdoc-on, hogy igen.

Tudja a canon féle E-TTL (infra?) slavet, mixelve EX vakuval akár master, akár slave.
Söt, van egy optikai slave módja is, ami a canonnak nincs, itt gondolom manuál.

Ennyi az olvasott info, kezemben nem volt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!