Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
dpitty Creative Commons License 2004-02-08 15:45:44 52
Akkor kell elsütni a vakut, amikor a zár teljesen nyitva van, hogy az egész kocka kapjon fényt. Kis záridőknél sohasincs a fénykapu teljesen nyitva, csak a két zárlamella által határolt rés "fut át" a kocka előtt, létezik egy legrövidebb idő
(vakuszinkron idő), amelynél rövidebb záridőnél nem lehet vakuzni.

Ha extra jó géped és vakud van, képesek minden záridőnél vakus képet készíteni, ilyenkor a rés lefutásakor stroboszkópozik a vaku, így a képkocka minden sávja bevilágítódik.

Előzmény:
tasco Creative Commons License 2004-02-08 15:25:02 51
Sziasztok.
Valaki el tudá nekem magyarázni a vakuszinkront?
Köszönöm.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!