Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ctrab Creative Commons License 2004-02-07 19:03:49 50
Digit és ttl?:)
Előzmény:
incom Creative Commons License 2004-01-27 14:21:35 47
azért adom el, mart canon digitális rendszerrel csak manuálban működik és csak 28 milimétert fed le.
Nekem meg TTL kell digitnél és olyan vaku, ami lemegy 17 miliméterre, plusz lehet rá gyorstöltőt tenni, vagy pl, Quantum aksit, sorozatot lehet lőni.
A 32 MZ3 nagyon jó, de nem képes a fentiekre, kb 1-2 sec. a legrövidebb töltési idő. Nekem egy EOS 5-terl prímán működött ttl-ben
A gyártó nem optimalizálja külön rendszerre a vakukat, hanem a talpcserével működik különféle rendszerekkel együtt. ahogy te is mondtad. Tehát pentax talppal pentaxal működik, canon talppal canonnal, középponti érintkezős talppal meg minden rendszerben működik, manuálban mindenképp, de talán automatában is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!