|
|
|
|
 |
zividivi
2004-02-07 00:48:10
|
8
|
| Ne szerénykedj! Ma is ezt csinálják! |
|
 |
Sheme
2004-02-06 05:46:59
|
6
|
Melyik rendszer? Hát nagy választék az nincs... Melyik rendszer... melyik...
Hát ez a VHS-rendszer! Az meg nem tudod micsoda!
Akkor te szidhatsz mindent! Csak legyen róla papírod! Izé, cetlid. Ja, a fele is elég...
In memoriam: Hofi |
|
A hozzászólás:
 |
luciluca
2004-02-03 03:07:05
|
5
|
A hatvanas években ezzel a dumával osztogatták a kedves rendőr bácsik a legtermetesebb pofonokat:
Mi van fijjacskám, nem teccik a renccer?
Mindegy volt, hogy mit válaszoltál...
|
|
Előzmény:
 |
zividivi
2004-02-03 01:51:19
|
3
|
| Nekem a rendszer. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|