Keresés

Részletes keresés

zividivi Creative Commons License 2004-02-07 00:48:10 8
Ne szerénykedj! Ma is ezt csinálják!
Sheme Creative Commons License 2004-02-06 05:46:59 6
Melyik rendszer? Hát nagy választék az nincs... Melyik rendszer... melyik...
Hát ez a VHS-rendszer! Az meg nem tudod micsoda!
Akkor te szidhatsz mindent! Csak legyen róla papírod! Izé, cetlid. Ja, a fele is elég...

In memoriam: Hofi

A hozzászólás:
luciluca Creative Commons License 2004-02-03 03:07:05 5
A hatvanas években ezzel a dumával osztogatták a kedves rendőr bácsik a legtermetesebb pofonokat:
Mi van fijjacskám, nem teccik a renccer?
Mindegy volt, hogy mit válaszoltál...
Előzmény:
zividivi Creative Commons License 2004-02-03 01:51:19 3
Nekem a rendszer.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!