|
|
|
|
 |
luciluca
2004-02-03 03:07:05
|
5
|
A hatvanas években ezzel a dumával osztogatták a kedves rendőr bácsik a legtermetesebb pofonokat:
Mi van fijjacskám, nem teccik a renccer?
Mindegy volt, hogy mit válaszoltál...
|
|
 |
Sheme
2004-02-03 01:55:20
|
4
|
Szerintem Te vagy az, aki bármilyen tüntetés van bármi ellen egy transzparenssel vonul, melyre ez van írva:
"Nem! Nem! Soha sem!"
Így mindig aktuális tudsz maradni! |
|
A hozzászólás:
 |
zividivi
2004-02-03 01:51:19
|
3
|
| Nekem a rendszer. |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|