Keresés

Részletes keresés

luciluca Creative Commons License 2004-02-03 03:07:05 5
A hatvanas években ezzel a dumával osztogatták a kedves rendőr bácsik a legtermetesebb pofonokat:
Mi van fijjacskám, nem teccik a renccer?
Mindegy volt, hogy mit válaszoltál...
Sheme Creative Commons License 2004-02-03 01:55:20 4
Szerintem Te vagy az, aki bármilyen tüntetés van bármi ellen egy transzparenssel vonul, melyre ez van írva:

"Nem! Nem! Soha sem!"

Így mindig aktuális tudsz maradni!

A hozzászólás:
zividivi Creative Commons License 2004-02-03 01:51:19 3
Nekem a rendszer.
Előzmény:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2004-02-03 01:16:28 -
Mi a 20 legnagyobb probléma Magyarországon?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!