Keresés

Részletes keresés

zividivi Creative Commons License 2004-02-03 01:51:19 3
Nekem a rendszer.
Sheme Creative Commons License 2004-02-03 01:29:10 2
0. Az, hogy kapitalizmus van.
1. Az, hogy komcsik irányítanak.
2. Az, hogy cukorkákat osztogatnak.
3. Az, hogy zászlót égetnek.
4. Az, hogy Bencsik kóterba vonul.
5. Az, hogy Lovas hangját nem harsogja a SundayNews.
6. Az, hogy Gyurcsány mikor lopott.
7. Az, hogy Kovács komcsi mit akar?
8. Az, hogy mi a hálapénz...?
9. Az, hogy mitől keletkezett Államháztartási hiány?
10. Az, hogy használt szemétért duplán kell május 1-ig fizetni.
11. Az, hogy a könyér milyen drága lett.
12. Az, hogy Báumgártner kocsikázását miért fizeti az Állam?
13. Az, hogy a kommunisták elcsalták a választásokat.
14. Az, hogy Demszky miért költözött el Budapestről?
15. Az, hogy mikor lesz kész a Sorstalanság?
16. Az, hogy sok nyugdíjas meddig húzza gyógyszerek nélkül? (Valószínűleg tovább, mint az Állam szeretné!)
17. Az, hogy Keller hogy merészeli a Tix-ta múltú Fidesznyikeket kérdőre vonni?
18. Az, hogy vajon komcsi menjen-e Brüsszelbe?
19. Az, hogy miért adnak valóságsót?
20. Az, hogy vajon miért nem mentél alukálni?
narancsbukta Creative Commons License 2004-02-03 01:18:45 0
hogy nem nulla a nejlonnacik szama :)))))))
A hozzászólás:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2004-02-03 01:16:28 -
Mi a 20 legnagyobb probléma Magyarországon?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!