|
|
|
|
 |
tami 73
2004-02-08 13:36:26
|
169
|
Hát garanciális szemle az még nem volt , állítólag februárban megejtik a szemlét / szerintem májusban ... /
Megcsináltat6ám nyiván , de :
1. garanciális , így ingyen lesz
2. az ablakok illesztései is rosszak , lehet hogy az összeset le kell cserélni / ez nálam 10 db. ablak , egyedi gyártású mind .../
3. a hálószobafal átázik az ablakok alatt
elképzelni nem tudom hogy ezt pl. miként orvosolják
a nappali pl. 6szor ázott be , mindig javítottak a bádogozáson , sikertelenül
Nem szabad addig átvennetek a lakást , amíg mindent ki nem javítottak / nálam pl. 4szer festettek / . Persze nálunk is nagyon sokan kényszerből azonnal beköltöztek , de én még 1 hónapig vártam , amíg megcsináltak mindent / és én még nem is voltam kukacos :-)& ehhez képest is ennyi a hiba /
összegezve : összecsapott , hanyag munka az egész
Remélhetőleg ti talán szerencsésebbek lesztek ... |
|
A hozzászólás:
 |
Sacyka
2004-02-02 20:11:55
|
164
|
Tami! Hogy volt nálatok a garanciális szemle? Mennyire akartak lebeszélni a reklamációitokról? Milyen határidővel vállalták a javításokat?
Tulajdonképpen ez a garancia jól értem, hogy azt eredményezi, hogy egy évig kénytelen vagy elviselni pl. hogy süvít be a szél, mert csak akkor megy az ő kontójukra, ha ők javítják ki?
A műszaki átadás után mindent kijavítottak, ami hibát találtatok? |
|
Előzmény:
 |
tami 73
2004-01-28 11:41:21
|
159
|
Sziasztok !
Mi is tetőtéri lakásban lakunk az A épületben . Az összes radiátor Vogel - Noot típusú / a szerződésben foglaltak szerint - lehet hozzá ragaszkodni ! / . A 100 nm-es lakásunkat max. 25 fokig lehet felfűteni , lévén 4 méteres a belmagasság . Egyébként vannak olyan emeleti lakások , amelyban fűteni sem kell , úgy körbefűtik a szomszédok ...
A hegyre néző hálóban 2 fütőtest van , de miután a szigetelés tragikus / süvít a szél a szobában / , így ott kb. 20 fok a max. hő Éjszaka a radiátorok kb. 50 % üzemelnek , központilag lekapcsol valami oknál fogva . A nappali a tóra néz , így a 25 nm-re ott elég a 2 radiátor is / nem csap la e hegyi szél ... / . A fürdőben levő törülközőszárító nálunk egy éve rossz , így hát ontja a meleget , akár szaunaként is üzemelhetne :-) / amúgy ha jó akkor elég , de célszerű a nagyobbikat választani a 2 méret közül /
A wc-ben semelyik lakásban nincs fütőtest , de nem is kell .
Ügy gondolom 10 nm-re számolhattok egy nagy radiátort .
Amúgy rengeteg a probléma ,/ fűtés , beázások , átázás , szigetelés / lesz mit javítaniuk garanciában ...
Szóval sasoljatok mindenre , ez a lényeg !
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|