Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
hsoma Creative Commons License 2004-02-01 22:40:18 0
Azt senki se mondhatja, hogy 0 tapasztalata van:))
Előzmény:
hsoma Creative Commons License 2004-02-01 22:39:28 -
Na sza'. Felvetette egy kolléga az "FM2 Fanclub" -ban (107. hsz.), hogy kélne csinálni egy topicot a családtagok hozzásállásáról. Hát itt van. De persze nem csak erről, hanem más témákról is szólna. Pl? Pl: Mennyire változtatott meg a fotózás?, Mennyiben más a hozzáállásod a környezetedhez, az emberekhez?, stb. Így indulásnak ennyi. Aztán majd alakul. Valahogy. Valameddig (remélem sokáig).

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!